Demi Med na rynku warszawskim działa już od 2012 roku. Naszą siedzibę na Wilanowie przez ten czas odwiedziło wielu pacjentów. Są wśród nich mieszkańcy Ursynowa, Mokotowa oraz innych dzielnic – wszyscy, którzy szukają skutecznej rehabilitacji. Początkowo skupialiśmy się na prowadzeniu sklepu medycznego. Do dzisiaj jest on jednym z najchętniej odwiedzanych punktów tego typu w stolicy. Dysponujemy bardzo bogatym asortymentem, który obejmuje certyfikowane wyroby medyczne, akcesoria do gimnastyki oraz fizjoterapii. Zaopatrujemy Klientów prywatnych oraz firmy.
Już rok później, a więc w 2013 roku rozszerzyliśmy zakres świadczonych usług o rehabilitację i gabinet masażu. Od samego początku dbaliśmy o staranny dobór personelu, odpowiednie wyposażenie oraz oferowanie różnorodnych metod fizjoterapii. Prężnie działamy w tych branżach od 2016 roku, kiedy to gabinety rozrosły się do struktur przychodni, a zatrudnieni w nich specjaliści byli w stanie obsługiwać większą liczbę pacjentów. W 2018 roku, chcąc działać jeszcze bardziej kompleksowo, otworzyliśmy poradnie: dietetyczną i psychologiczną, gdyż wierzymy, że za dobrym samopoczuciem stoją odpowiednio dobrane ćwiczenia, racjonalna dieta i pozytywne nastawienie.

Nasza oferta

Demi Med to nie tylko specjalistyczna poradnia ortopedyczna i rehabilitacyjna. To również sklep z certyfikowanymi wyrobami medycznymi oraz pracownia ultrasonograficzna i dietetyczna.
Pacjenci mogą też skorzystać z pomocy psychologa.
Od lat rozwijamy się w dziedzinie, jaką jest rehabilitacja, ale działamy kompleksowo.
Naszą filozofią jest holistyczne podejście do problemów, które zgłaszają pacjenci i rozprawienie się z nimi w najlepszy możliwy sposób.

Orły medycyny

Działalność Demi Med została doceniona w 2018, 2019 i 2020 roku, kiedy to otrzymaliśmy prestiżową nagrodę Orły Medycyny. Potwierdzeniem odnoszonych sukcesów była też stale rosnąca popularność naszych usług na terenie stolicy, wśród mieszkańców Wilanowa, Mokotowa czy Ursynowa.